Specjalistyczne gabinety lekarskie

Kur-Ort gabinet lekarski

Location Adres

81-825 Sopot ul. Abrahama 1/2

phone 518 948 300

Zadzwoń i umów się na wizytę

phone 794 948 300

Masz pytanie? Zadzwoń!

URZĄDZENIE DEZYNFEKUJĄCE

Problem nieprzyjemnego zapachu obuwia jest powszechnie znany w dziedzinie pielęgnacji stóp, stanowi dyskomfort zarówno dla pacjentów, jak i dla podologów. Teraz już można temu zaradzić!

W trakcie zabiegu podologicznego czy pedicure można zdezynfekować buty klienta i usunąć nieprzyjemny zapach. Po zabiegu wypielęgnowane stopy wkładane są do świeżego, pozbawionego bakterii i grzybów obuwia.

Zaawansowany system nanosrebra i ozonu przez 8 minut? bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot. Podczas takiego cyklu ginie 99,7 % bakterii i zarodników grzybów.

Urządzenie minimalizuje ryzyko infekcji i chorób spowodowanych bakteriami i grzybami. ??Uniwersalny dezynfektor w naszym gabinecie nie wykorzystuje ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami ?przy minimalnym wysiłku i zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów!

Okresowa dezynfekcja obuwia i wkładek znacznie przedłuża ich dobry stan i pozwala utrzymać pożądany zapach oraz higienę. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia osób noszących obuwie specjalistyczne i wkładki ortopedyczne, jak również dla osób z zespołem stopy wrażliwej, słabym systemem immunologicznym, nadpotliwością czy grzybicą stóp.

Co można dezynfekować?

Urządzenie do dezynfekcji obuwia i innych przedmiotów z życia codziennego, trudnych do czyszczenia i utrzymania w czystości przy użyciu klasycznych środków (buty, telefony komórkowe, piloty TV, kluczyki, skórzane torebki). Skutecznie neutralizuje uporczywe zapachy np. nieświeżego obuwia czy dymu tytoniowego.

Zasada działania

Urządzenie dezynfekujące jest oparte na nanotechnologii, którą NASA wykorzystuje do sterylizacji wody pitnej dla astronautów. Przez cyrkulacje powietrza wewnątrz urządzenia przedmioty dezynfekowane są we wszystkich trudno dostępnych zakamarkach. Dzięki technologii ozonowania i zastosowania nanocząsteczek srebra spowalnia się metabolizm bakterii i grzybów, a tym samym hamuje ich wzrost.

Główne cechy:

  • jest całkowicie bezpieczne,
  • doskonale dezynfekuje,
  • pochłania nieprzyjemne zapachy,
  • zwalcza 650 rodzajów bakterii i 99,7 % grzybów w ciągu 8 minut,
  • jest antyalergiczne!

Stosowany w urządzeniu Nano Silver Radical System jest całkowicie bezpieczny? dla zdrowia, bo nie opiera się na szkodliwych związkach chemicznych.

dezynsekcja
dezynsekcja
dezynsekcja