Specjalistyczne gabinety lekarskie

Kur-Ort gabinet lekarski

Location Adres

81-825 Sopot ul. Abrahama 1/2

phone 518 948 300

Zadzwoń i umów się na wizytę

phone 794 948 300

Masz pytanie? Zadzwoń!

FemFit - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

cropped nagłówek próba 1

To licencjonowany system ćwiczeń w ciąży, dedykowany kobietom od pierwszego trymestru ciąży prawidłowej do dnia porodu. Starannie dobrane ćwiczenia oraz intensywność i struktura zajęć zapewniają przyszłym mamom bezpieczeństwo, komfort i efektywność wysiłku fizycznego. Stosujemy proste, ale skuteczne narzędzia monitoringu i kontroli ćwiczeń. Dzięki specjalnie opracowanej metodyce prowadzenia zajęć, mogą w nich uczestniczyć kobiety bez względu na poziom wydolności i umiejętności ruchowych.

Nasze zajęcia prowadzą tylko licencjonowani Instruktorzy FemFit©, kształceni według Europejskiego standardu edukacyjnego dla Specjalistów ćwiczeń w ciąży i po porodzie oraz najnowszych rekomendacji Amerykańskiego Kongresu Ginekologów i Położników (ACOG, 2015).

Unikalnym elementem zajęć FemFit mama© są treści edukacyjne. Dzięki temu kobiety lepiej rozumieją reakcje swojego ciała, poznają korzyści z ćwiczeń dla siebie i swoich dzieci oraz bardziej świadomie współpracują z instruktorem i lekarzem prowadzącym ciążę.

Ćwiczenia proponowane w programie FemFit Mama© pozytywnie oceniły już setki kobiet ciężarnych, zyskały też przychylność położnych oraz lekarzy – położników i neonatologów.

Zobacz więcej na www.femfit.pl